BioStar 2 Mobile

Aplikacja mobilna na telefony Android / iOS

Aplikacja mobilna Biostar 2 umożliwia zarządzenie aplikacją Biostar 2, dzięki czemu mamy możliwość administracji systemu z dowolnego miejsca na świecie o dowolnej porze dnia za pomocą smartfona. Rozwiązania oparte na Biostar 2 API zapewniają aplikacji mobilnej niezbędne funkcje do działania w erze mobilnych aplikacji takie jak: dodawanie użytkowników, dodawanie wzorców za pośrednictwem urządzenia BioMini, rzeczywisty status drzwi i stref. Dodatkowo karty mobilne, które można dodać za pomocą aplikacji są rozwiązaniem, które zapewni zastępstwo kart plastikowych i pomoże uczynić system wygodnym i innowacyjnym w dziedzinie mobilnych kontroli dostępu.

Mobilne zarządzanie użytkownikami

Administratorzy mogą w prosty sposób dodawać, edytować i usuwać użytkowników przez aplikacje, a także kontrolować dowolne urządzenia w sieci.

Kontroluj drzwi zdalnie

Aplikacja mobilna daje Administratorowi możliwość zarządzania drzwiami zdalnie, przez co ma możliwość odpowiedzi na dowolną prośbę otwarcia drzwi będąc z dala od biurka.

Monitoring w czasie rzeczywistym

Monitoruj obecny system i śledź jego status z dowolnego miejsca. Filtry umożliwiają sortowanie pożądanych danych. Monitoring obejmuje wszystkie zdarzenia w systemie, takie jak stan alarmu lub określonego przejścia.

Moduły systemu BioStar 2

Kontrola dostępu

System scentralizowany

System rozproszony

Rejestracja Czasu Pracy

BioStar 2 Rejestracja Czasu Pracy

BioStar 2 Mobile

Pobierz aplikacje BioStar 2 Mobile

GÓRA