BioLite N2

Czytnik linii papilarnych i kart zbliżeniowych z klawiaturą

BioLite N2 należy do drugiej generacji urządzeń zewnętrznych Suprema, dlatego zapewnia wszechstronną funkcjonalność w systemach rejestracji czasu pracy a przede wszystkim kontrola dostępu będzię jeszcze bardziej bezpieczna. Czytnik linii papilarnych pracuje w oparciu o najnowszy algorytm identyfikacji wzorca. Wiodące rozwiązania bezsprzeczenie zapewniają dużą wydajność i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Skaner posiada stopień ochrony IP67 z uwagi na swoją wzmocnioną obudowę. Z pewnością kolejną zaletą jest to , że Czytnik BioLite N2 ma możliwość odczytu wielu rodzajów kart zbliżeniowych.

Szybsza prędkość identyfikacji wzorca

Czytnik BioLite N2 oferuje z pewnością jeden z najmocniejszych na rynku procesorów 1.2GHz za pośrednictwem którego użytkownik natychmiastowo może zarządzać urządzeniami lub zostać zidentyfikowanym. Dlatego kontrola dostępu oparta na czytniku BioLite N2 jest bardzo bezpiecznym i solidnym rozwiązaniem.


1:20,000 dopasowań w ciągu jednej sekundy

Sensor z certyfikatem FBI PIV (FAP 20)

Czytnik BioLite N2 posiada godne uwagi certyfikaty FBI PIV, a także FBI Mobile ID FAP10.
Certyfikat FBI PIV wymaga dokładnych wymiarów
sensora, reasumując
czytnik linii papilarnych jest zgodny z wymaganiami w wielu restrykycjnych projektach, na przykład budynki rządowe w Stanach Zjednoczonych.

Odporność na pył i wodę – IP67

Czytnik BioLite N2 oferuje przede wszystkim niebywałą wytrzymałość w trudnych warunkach ponieważ posiada wzmocnioną metalową obudowę, która została dodatkowo uszczelniona, czego rezultatem jest osiągnięcie normy szczelności IP67. Kontrola dostępu oparta na BioLite N2 jest kompletnym rozwiązaniem do zewnętrznych instalacji.

Odczyt dwóch częstotliwości kart RFID

Czytnik kart zbliżeniowych BioLite N2 został wyposażony w technologię dual-frequancy, dlatego czytnik posiada możliwość odczytu obu częstotliwości kart RFID: LF (125Khz) i HF(13.56Mhz). Kontrola dostępu często oparta jest na kartach zbliżeniowych, w związku z czym BioLite N2 obsługuje takie rodzaje kart jak:MIFARE, HID iCLASS, DESFire, FeliCa, HID Prox, EM i NFC.

Uniwersalne interfejsy

BioLite N2 występuje ze wsparciem nie tylko dla interfejsu TCP/IP ale także
dla nieco starszych takich jak RS-485 i Wiegand, żeby zapewnić możliwość
podłączenia w różnych środowiskach.

Ponadto czytnik BioLite N2 posiada dwa porty Wejścia i jedno Wyjście przekaźnikowe
do kontroli urządzeń peryferyjnych. Liczba portów Wejścia i Wyjścia może
zostać powiększona za pośrednictwem modułu Secure I/O.

Specyfikacja

Akcesoria

Centrum pobierania

Pakiety instalacyjne

Urządzenia

GÓRA