BioStar 1

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy w sieciowym systemie Suprema

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy w systemie BioStar 1 opartym na łączności IP, a także technologii zabezpieczeń biometrycznych. Większość urządzeń systemu zawiera skaner linii papilarnych palca oraz czytnik kart zbliżeniowych w celu dostarczenia wielopoziomowego uwierzytelniania. Jednakże urządzenia biometryczne Suprema zainstalowane na każdym przejściu pracują nie tylko jako czytniki linii papilarnych i kart zbliżeniowych, ale również jako inteligentne kontrolery dostępu.

Co nowego w ostatniej aktualizacji BioStar 1

Ostatnia wersja systemu BioStar 1 (1.93) pozwala dołączyć do istniejącej już instalacji urządzenia drugiej generacji na przykład : BioStation 2, BioStation A2, BioStation L2, BioEntry W2 i Secure I/O 2.
Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z czytników znacznie wydajniejszych i bardziej pojemnych.

Kontrola dostępu

BioStar 1 jest zaawansowanym oprogramowaniem pozwalającym na zarządzanie kontrolą dostępu, tudzież rejestracją czasu pracy. Co więcej mamożliwość integracji z urządzeniami firm trzecich i połączenie z systemami bezpieczeństwa zapewnia zwiększenie elastyczności i wszechstronności BioStara.

  • Administracja użytkowników
  • Zarządzanie dostępem
  • Sterowanie drzwiami
  • Zarządzanie windą
  • Obsługa strefą
  • Zarządzanie urządzeniami
  • Integracja kamer IP i wideorejestratorów
  • Interfejs mapy graficznej

Dopasowane licencje

System BioStar 1 pracuje w oparciu o jedną z kilku licencji, dostosowanych do potrzeb użytkownika aby spełnić oczekiwania użytkownika.

BioStar Standard Edition

Licencja SE zapewnia możliwość kontroli do 512 urządzeń kontroli dostępu, a także funkcje takie jak: antypassback, strefa muster, powiadomienia e-mail i możliwości mapy graficznej.

BioStar 1 Basic

Licencja Basic jest wymierzona dla średniej wielkości firm. W tej licencji mamy możliwość do podłączenia 20 urządzeń, połączenia z różnymi bazami danych, monitoring zdarzeń, rejestracja czasu pracy i generowania raportów.

BioStar VideoPhone

BioStar 1 VideoPhone jest oprogramowaniem wideofonu opartym na sieci TCP/IP zastępującym tradycyjny, analogowy wideofon.  Czytniki Suprema, które mogą zostać wykorzystane do obsługi wideofonu to FaceStation, a także BioStation T2. Aplikacja daje możliwość użytkownikowi zobaczenia, kto stoi przed drzwiami i ich otwarcia w razie zgody.

Właściwości rejestracji czasu pracy

Licencja BioStar 1 Standard Edition została wyposażona w funkcje rejestracji czasu pracy. Do tych funkcji należą: zmiany, harmonogramy pracy, urlopy. Za pośrednictwem wyżej wymienionych funkcji BioStar może wymusić na pracownikach poprawną autoryzację na czytnikach. Do dyspozycji mamy również szereg raportów dotyczących rejestracji czasu pracy.

Centrum pobierania

Pakiety instalacyjne

Urządzenia

Konfiguracja

GÓRA