Xpass

Czytnik kart zbliżeniowych

Xpass jest kompaktowym czytnikiem kart zbliżeniowych łączącym kluczowe cechy tradycyjnego systemu kontroli dostępu, dzięki czemu może być używany zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a połączenie z funkcją Power-over-Ethernet pozwala na ułatwienie instalacji.

Wydajny procesor

Czytnik kart zbliżeniowych Xpass jest wyposażony w 32-bitowy mikroprocesor Suprema, który pozwala na bezproblemową pracę i nieprzerwane sterowanie urządzeniem. Procesor Xpass zapewnia najwyższą prędkość identyfikacji wzorca i natychmiastową reakcje nawet podczas zapełnionej pamięci wewnętrznej.

Kontrola dostępu IP za pomocą PoE

Wyposażony w topologię systemową opartą na protokole IP i PoE, system kontroli dostępu Xpass zapewnia dodatkową elastyczność w projektowaniu systemu bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów instalacji i konserwacji. W porównaniu z konwencjonalnymi systemami, kontrola dostępu IP zapewnia niższy koszt poprzez zmniejszenie ilości okablowania i wykorzystaniu istniejącej infrastruktury sieciowej.

Stopień ochrony IP65

Xpass został kompleksowo uszczelniony przed inwazyjną wilgocią, kurzem i cieczą. Wyposażony w stopień ochrony IP65, jego precyzyjne uszczelnienie i dodatkowa technika ochronna zapewniają, że Xpass będzie działał z niezrównaną niezawodnością we wszystkich typach instalacji.

Uniwersalne interfejsy XPass

Xpass jako czytnik kart zbliżeniowych pozwala na elastyczne skonstruowanie systemu dzięki wszechstronnym interfejsom komunikacyjnym, takim jak TCP / IP, RS485, Wiegand i jego przekaźnikowi. Ponadto zapewnia wiele wejść / wyjść TTL, aby zapewnić dodatkowe możliwości. Do dalszej rozbudowy dostępna jest również opcjonalna zewnętrzna jednostka przekaźnikowa.

Konfiguracja

Specyfikacja

OgólneBiometria-
Stopień odporności IPIP65
Rodzaje kart zbliżeniowychXPE-PoE125 KHz EM 
XPM-PoE13.56 MHz MIFARE
DESFire/EV1(CSN)
 
XPH-PoE125 KHz HID Prox 
Multi kontroler(Tylko karty zbliżeniowe)
PojemnośćMax. Użytk. (1:1)40,000
Max. Użytk. (1:N)40,000
Max. Wzorcy (1:1)-
Max. Wzorcy (1:N)-
Max. Log tekstowy50,000
Max. Zdj. logów-
InterfejsWiFi-
TCP/IPTak
RS-4851.10.2018
RS-232-
Wiegand1 Wejście, 1 Wyjście
(Ustawialne)
Wejście2 Wejścia
Przekaźnik1 Przekaźnik
USB-
Slot na kartę SD-
SprzętProcesor533MHz DSP
Pamięć16MB RAM + 8MB Flash
LCD-
Wskaźnik LEDWielokolorowy
DźwiękWielotonowy brzęczyk
Temperatura pracy-20° do 50°C
TamperTak
Zasilanie12VDC
PoEOpcjonalnie
Wymiary45 x 130 x 27 (Szerokość x Wysokość x Długość)
CertyfikatyCE, FCC, KC, RoHS
KompatybilnośćBioStar 1.xTak
BioStar 2Tak

Akcesoria

Centrum pobierania

Pakiety instalacyjne

Urządzenia

GÓRA