Biostar 2 API

Biostar 2 API to zbiorczy interfejs programowania aplikacji internetowych, który zapewnia niezbędne narzędzia do tworzenia aplikacji lub integrowania aplikacji Biostar 2 z oprogramowaniem innych firm.

Funkcje

Biostar 2 zawiera wszystko co jest niezbędne do stworzenia idealnego rozwiązania, którego wymaga klient. Niezależnie od tego czy integrujemy system z już istniejącą instalacją czy z nową, zestaw API zapewni potrzebne narzędzia.

 

Więcej sposobów dla większej liczby rozwiązań

Biostar 2 API daje narzędzia do kontroli urządzeń, czytników i użytkowników. API jest ustawione jako API Restowe które korzysta z formatu danych JSON aby komunikacja była mniej skomplikowana. Zarówno w przypadku tworzenia niestandardowego systemu kontroli dostępu jak i integracji z systemem innej firmy, zestaw API da sobie radę z trudnymi operacjami, przez co będziemy mogli skupić się na ważnych rzeczach. 

Open Source

Wszystkie dodatkowe funkcje oprócz funkcji kontroli dostępu, które są rdzeniem, gwarantuje modularna aplikacja. Większa część dołączonych aplikacji będzie opracowana za pomocą API dzięki czemu będzie dostępna jako open source. Umożliwi to programistom skorzystanie z aplikacji do tworzenia własnego oprogramowania. Szeroki zakres zastosowań API daje wiele możliwości i pomaga zwiększyć wszechstronność platformy.

Uniwersalność BioStar 2

Wygodny i wydajny serwer Biostar 2 nie wymaga wysokiej mocy obliczeniowej komputera dzięki czemu można go zainstalować na wielu urządzeniach. Uniwersalność API pozwala integrować istniejące rozwiązania takie jak Terminal Obsługi Czasu, NAS, NVR i IoT Hub mając na względzie utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Wsparcie dla programistów

Na naszej stronie można znaleźć wiele materiałów pomocnych dla programistów, takich jak narzędzia programistyczne, przykłady kodu, a także schematy do wdrożenia nowych rozwiązań.

GÓRA