DLACZEGO SUPREMA INC.

Czytniki Suprema idealnym rozwiązaniem dla twojej Firmy.

Najlepszy na świecie algorytm identyfikacji linii papilarnych

Algorytm Suprema Inc. wygrał wiele światowych nagród, zdobył międzynarodowe certyfikaty i cechuje się największą prędkością identyfikacji na świecie zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Najpopularniejsza na świecie technologia biometryczna

Technologia Suprema Inc. jest wykorzystywana na wielu płaszczyznach takich jak: fizyczna kontrola dostępu, wydawanie dowodów osobistych czy mobilnej identyfikacji. Ponadto jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ponad miliarda osób na całym świecie.

Dostawca kompletnych rozwiązań do identyfikacji

Ze względu na technologię biometryczną Suprema zapewnia wszechstronne rozwiązania do identyfikacji za pośrednictwem twarzy / linii papilarnych / kart zbliżeniowych.

Czytniki o najwyższej jakości i niezawodności

Produkcja urządzeń Suprema Inc. ostatecznie posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001 co zawdzięcza nadzwyczajnie wysokiej jakości swoich sprzętów. Dodatkowo ośrodek produkcji i badań Suprema jest największym tego typu miejscem w Korei Południowej.

Dlaczego Suprema Inc. jest marką znaną na świecie

Będąc uznanym za światowego lidera w dziedzinie biometrii od ponad dekady, w rezultacie Suprema znajduje się na liście 50 najlepszych systemów bezpieczeństwa wg. A&S. Dodatkowo Suprema została wielokrotnie wyróżniona na międzynarodowych wystawach bezpieczeństwa, przez co została okrzyknięta jedną z najlepszych firm biometrycznych przez Forbes, Frost & Sullivan, Deloitte i ISC West.

Czytniki dostępne w punktach sprzedaży na całym świecie

Suprema Inc. ma ponad 1000 punktów sprzedaży w 133 krajach, dodatkowo Suprema systematycznie organizuje internetowe szkolenia dotyczące produktów i zapewnia wsparcie marketingowe za pośrednictwem programów partnerskich.

Współpraca technologiczna

Suprema Inc. stale łączy swoje rozwiązania z systemami bezpieczeństwa znanych na całym świecie firm, aby móc zapewnić klientom pełną kompatybilność produktów.

Dostawca kompletnych systemów

Suprema Inc. oferuje kompletne systemy bezpieczeństwa oparte na biometrii, na które składa się internetowa platforma do zarządzania systemem łącznie z szeregiem różnorodnych czytników spełniających oczekiwania wielu klientów.

Rozwój ponad wszystko

Obecnie ponad 40% pracowników Suprema zaangażowanych jest nie tylko w badania ale i rozwój technologii, podczas gdy 16% zysków ze sprzedaży jest kierowane do działu rozwojowego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie biometrii i bezpieczeństwa, dzięki czemu Suprema posiada ponad 100 patentów technologicznych.

Czytniki o najlepszym algorytmie identyfikacji twarzy i linii papilarnych

Dlaczego Suprema Inc. dysponuje najbardziej rozpowszechnioną technologią biometryczną na świecie

System identyfikacji ponad 1 miliarda ludzi

1,000,000,000

Liczba sprzedanych biometrycznych modułów

1,500,000

Czytniki linii papilarnych na świecie

1,500,000

Rządowe projekty identyfikacyjne w 23 krajach

23

Międzynarodowe wyróżnienia i nagrody

Jeden z 50 największych producentów systemów bezpieczeństwa na świecie

Zdobyta nagroda Best Product Award w 2010, 2012, 2014 i 2017r

IHS Markit (2016)

Znalazł się w zestawieniu azjatyckim zestawieniu Forbes 200 kategorii Small Cap

Nagroda najlepszego rozwiązania biometrycznego w 2017r

Jedna z 500 najszybciej rozwijających się firm wg. Deloitte

Nagroda za najlepszy produkt w 2016r

Biometryczna firma roku według Frost & Sullivan

GÓRA