Integracja czytników Suprema z kontrolą dostępu Nedap AEOS

Integracja Suprema z AEOS Nedap

W ostatnim czasie Suprema ogłosiła pełną integrację czytników linii papilarnych z systemem kontroli dostępu AEOS firmy Nedap. Dzięki temu wiele organizacji z całego świata otrzymuje możliwość połączenia czytników biometrycznych najwyższej jakości z systemem Nedap.

Menadżer do spraw współpracy Nedap, Ruben Brinkman, wyjaśnia: “Aktualnie obserwujemy globalny wzrost zapotrzebowania firm na biometryczne zabezpieczenia. My, jako firma w pełni to popieramy i uznajemy za bardzo cenny fakt posiadania systemu BioStar 2 w naszej ofercie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Suprema, jednocześnie czekajmy na dalszy rozwój.”

Suprema w celu osiągnięcia pełnej integracji z AEOS, wykorzytała Bio-API firmy Nedap. Zestaw Bio-API powstał z myślą o połączeniu systemu kontroli dostępu AEOS Nedap z czytnikami linii papilarnych.

“Połączenie Suprema BioStar 2 z systemem AEOS od Nedap jest znakomitym rozwiązaniem w swojej klasie. Integracja czytników Suprema z systemem kontroli dostępu AEOS Nedap przyniesie wiele wymiernych korzyści.” – skomentował Hanchul Kim, dyrektor sprzedaży Suprema.

Dane biometryczne, zapisane za pośrednictwem czytników linii papilarnych Suprema, są przechowywane w systemie BioStar, aczkolwiek synchronizacja z systemem AEOS następuje automatycznie oraz natychmiastowo. Dzięki temu, operatorzy nie muszą przełączać się między ekranami w celu rejestracji danych biometrycznych. Synchronizacja jest niezwykle bezpieczna, ponieważ SSL szyfruje połączenie między BIoStar, a AEOS.

W związku z tym, Suprema i Nedap będą utrzymywać tą współpracę na najwyższym poziomie. Integracja czytników Suprema będzie ulepszona, poprzez zapewnienie wstecznej kompatybilności oraz wzbogacenie jej o nowe funkcje.